Limitovaná edice
BASIC - Basic30 krém Detail obrázku
135 Kč Nejnižší cena, za kterou se produkt nabízel v posledních 30 dnech před zahájením slevy. 115

Basic30 krém

  • Katalogové číslo:121015
  • Výrobce:BASIC
  • Množství:200 ml

Zboží se již neprodává

Basic30 krém na atopický ekzém a lupénku 200 ml

Hydratační krém s 30% olejové složky,který se dobře a rychle vstřebává a kůži nezanechává mastnou. BASIC 30 krém pokožku účinně hydratuje, vyživuje a zvyšuje její elasticitu.Využívá se jako emoliencium (promašťovací krémy a masti). Emoliencia jsou základem v péči o pokožku.Pravidelným promašťováním kůže zlepšujeme její funkce. Je totiž známo, že vhodným masťovým základem lze dosáhnout významného léčebného efektu. BASIC30 krém je proto velmi vhodný pro pokožku, která je postižena ekzémem.

 

   je vhodný pro:

-  ošetření dětské a novorozeneské pokožky

-  atopický ekzém na rukou, na nohou, na obličeji, na těle nebo ve vlasech

-  na atopický ekzém u dětí

-  ekzém kolem očí

-  suchou pokožku

Atopický ekzém, někdy též nazývaný dětský ekzém podle toho, že se projevuje již v raném dětství. Jedná se o zánětlivé onemocnění kůže, které je silně svědivé a je charakterizováno suchostí pokožky. Má dlouhodobý průběh s opakovanými novými záněty a často se s ním vyskytují i další onemocnění hlavně alergie a astma. Atopický ekzém je onemocnění, jehož podkladem je vrozená dispozice k zánětlivé reakci kůže a ani nejúčinnější léky nedokážou odstranit vrozený sklon k této nemoci, která přetrvává celý život. Je však možné, při dobré informovanosti rodičů a pacientů a pečlivém dodržování preventivních a léčebných opatření, odhojit příznaky onemocnění a tím dostat průběh ekzému zcela pod kontrolu. Základem léčby atopického ekzému je pravidelné promazávání kůže zvláčňujícími krémy a mastmi. Produktová řada BASIC pomáhá v péči o pokožku, přispívá k její hydrataci, regeneraci a zklidnění.

Účinné látky: glycerin, allantoin, avokádový olej, mandlový olej, aloe vera

Složení: Aqua, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ceteareth-20, Allantoin, Prunus Dulcis, Persea Gratisima Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Biosaccharide gum – 1, Glycerin, Phenethyl Alcohol, Tocopheryl acetate, Polyacrylamide, Laureth-7, C12-13 Isoparaffin, Carbomer, Triethanolamin, Ethylhexylglycerin

Balení: plast dávkovač 50ml