Limitovaná edice
Catalysis - BlueCap spray Detail obrázku
449 Kč Nejnižší cena, za kterou se produkt nabízel v posledních 30 dnech před zahájením slevy. 382

BlueCap spray

  • Katalogové číslo:121011
  • Výrobce:Catalysis
  • Množství:100 ml

Zboží se již neprodává

BlueCap sprej na atopický ekzém

Je určen pro každodenní hygienu pokožky se sklonem k různým druhům psoriázy, seboroické dermatitidy a ekzémů. Svým účinkem eliminuje tvorbu kožních šupin na těle i na pokožce hlavy, zmírňuje svědění, podráždění a zarudnutí pokožky.

Použití: Před použitím dobře protřepejte a aplikujte vždy v kolmé poloze. Aplikujte 2-3 krát denně na suché a drsné okrsky postižené kůže. Aplikujte v dobře větrané místnosti.

Doporučené dávkování: Před použitím dobře protřepejte a aplikujte vždy v kolmé poloze. Aplikujte 2-3 krát denně na suché a drsné okrsky postižené kůže. Nastříknutí sprejem po dobu 3 sekund představuje přibližně dávku 1 ml roztoku a pokryje plochu odpovídající asi dlani ruky.

Účinná látka: Piroctone Olamine

Složení: Isopropyl Myristate, Alcohol Denat, Isobutane, Propane, Bisabolol, Polysorbate 80, Piroctone Olamine, Butane, Tocopheryl Acetate.

Balení: sprej 100 ml

Nežádoucí účinky: Velice zřídka se může objevit alergická reakce na některou složku, v tomto případě přerušte aplikaci a poraďte se s lékařem. 

Upozornění: Dbejte, aby se přípravek nedostal do očí a na sliznice. Pokud se tak stane, okamžitě je vymyjte proudem studené vody. V případě náhodného pozření přípravku aplikujte výplach žaludku slaným projímadlem.

Pozor hořlavina! Výrobek je pod tlakem, nevystavujte sálavému teplu, ohni, přímému slunci nebo vysokým teplotám (+50oC). Nepoužívejte proti otevřenému ohni nebo jinému zdroji vznícení. Prázdný obal násilně neotvírejte.